Strona główna | Mapa serwisu | English version
 Aktualna strona
Z powodu licznych awarii na serwerze prv, nie mogę aktualizować regularnie tej strony dlatego zapraszam na stronę zaznaczoną wyżej.


TERRA INCOGNITA
TERRA INCOGNITA

czyli obce strony - wchodzisz na własną odpowiedzialność

  

Ze szczególnym uwzględnieniem


Teraz jestem też tu

Właz do Rity Baum od dobrej strony

Rita: "Przemiana ciała w pismo jest operacją rozciągniętą w czasie i odbywa się procesualnie. To nie hocki-klocki. Żądasz od razu jatki w stylu Kuby Rozpruwacza? To nie jest tak, że jednego dnia zostanę przemielona w papier. Musisz sobie uświadomić, że ciało-pismo balansuje na krawędzi życia i to jest jego immanentna cecha, ale to nie znaczy, że ma z niej zaraz spaść. Dlatego potrzebny jest dystans. I faktycznie w pierwszym numerze był mocno obecny. W każdym razie ryzyko też jest wciąż obecne."


Mega Machinobolizmy

Les machines sculptures aux multiples couleurs entament une conversation bruyante avec le spectateur : à travers ses œuvres, Jean Tinguely communique et interagit avec le spectateur – la machine marche et devient art. Les oeuvres de Tinguely pétillent d’humour, de vitalité, d’ironie et de poésie. Mais analysées dans un contexte plus profond, elles révèlent aussi un sens de la tragi-comédie, de l’énigme et de l’insondable.


Conclave Obscurum

Ostra flasheczka pure nonsense.


Oscar Sanmartin Vargas

Mszyste Diaramas


Luetke

Trupizm i turpizm


R e t r o L o v e

Muzyka dla kobiet w ciąży i nie tylko
IX.MMVI

-->